Головна / Значення імен / Свята в Україні

Всеволод | Значення імені ВСЕВОЛОД | Іменини, день Ангела Всеволода
Що означає ім'я ВСЕВОЛОД

Це рідкісне зараз слов'янське ім'я означає "владар".

Всеволоди мають завзятий характер. Талановиті, сильно розвинене почуття власної гідності. По своїй натурі вони кар'єристи, для своїх цілей використають іноді не цілком чесні засоби. Серед Всеволодов зустрічаються лікарі, математики, спортсмени, службовці.

Серед колег по роботі завжди на гарному рахунку. Товариські, але нанесену їм образу подовгу не забувають. "Зимові" Всеволоди схильні до загострення відносин і прагнуть підкорити людей своїй волі. Не дуже довірливі, наполягають завжди на своєму способі рішення питання. Намагаються не вдаватися до чужої допомоги. Всеволоди мають дуже широке коло інтересів, допитливі. "Літні" Всеволоди спокійні й терплячі. Мають підвищену чутливість, іноді їм зраджує почуття гумору. Розважливі й люблять давати поради.

У сімейному житті Всеволоди прагнуть до лідерства. Тому в них часті розлучення й повторні шлюби. Відносини в сім'ї складаються важко, не завжди дружини знаходять загальну мову зі свекрухою. Однією з головних, стримуючих сім'ю причин, є діти. На них спрямовані найдужчі батьківські почуття.

Підходять для шлюбу:

Віра, Вероніка, Клавдія, Поліна, Елеонора.

Менш підходять:

Євгенія, Жанна, Алла, Марина, Оксана, Римма, Світлана.

Іменини, день Ангела Всеволода:

24 лютого; 5 травня; 10 грудня

Видатні або відомі люди на ім'я Всеволод:

Всеволод Сафонов
 
Всеволод Нестайко
 
Всеволод Шиловський
 
Всеволод Абдулов
 
Всеволод Чаплін
 
Всеволод Кузнецов
 

Розкажіть друзям:

comments powered by HyperComments
Пошук по сайту


Реклама