Головна / Значення імен / Свята в Україні

Оксана | Значення імені ОКСАНА | Іменини, день Ангела Оксани
Що означає ім'я ОКСАНА

Українська розмовна форма імені Ксенія. Приблизно походить від "ксеніа" - "гостинність".

У дитинстві Оксана справляє враження похмурої й замкнутої дитини. Вона уникає гучних ігор з іншими дітьми, їй більше подобаються настільні ігри, що вимагають уваги й кмітливості. Оксана тримається самостійно, наполегливо домагається бажаного й болісно сприймає спроби хоч у чомусь їй перешкодити.

Учиться без особливої ретельності, але добре встигає по всіх предметах. Дружить в основному з дівчатками, але своїх таємниць не довіряє нікому. Оксана не впадає в око зовнішністю, тримається скромно, але в мріях будує грандіозні життєві плани. Вийшовши заміж, Оксана залишається непередбаченою людиною. Якщо чоловік ненавмисно розбудить її ранком, то в неї може зіпсуватися настрій на весь день. Вона може зненацька захопитися чимсь, почати відвідувати заняття на яких-небудь курсах або займатися в спортивній секції. У відносинах з дітьми здатна виявити безмежне терпіння, займаючись із ними уроками. Намагається перевиховати чоловіка, але, зштовхнувшись із опором, залишає його в спокої. Важко уживается зі свекрухою.

У перекладі із грецького Ксенія - "іноземка", "мандрівниця", "гостя". Покровителькою імені є Ксенія Петербурзька. Якщо говорити про ті якості, які властиві власниці даного імені, це насамперед доброта, чуттєвість, ніжність, вірність. Її чесність стосовно людей вражає навколишніх. Вона завжди рада допомогти ближньому в лиху.

Ксенія - мила, спокійна й слухняна дитина. Вона добре вчиться, не ледача, акуратна й виконавча, однак занадто чутлива й уразлива, їй не вистачає врівноваженості й стабільності. З роками Ксюша стане чудовою господаркою.

Це ім'я пасує Дівам, Козерогам, Близнюкам. Не гармоніює воно з характером Тільця, Овна, Лева, Стрільця.

Підходять для шлюбу:

Олександр, Аркадій, Віктор, Григорій, Кирило.

Менш підходять:

Борис, Іван, Петро, Станіслав, Степан.

Іменини, день Ангела Оксани:

6 лютого; 16 квітня.

Видатні або відомі люди на ім'я Оксана:

Оксана Білозір
 
Оксана Марченко
 
Оксана Баюл
 
Оксана Федорова
 
Оксана Домніна
 
Оксана Акіньшина
 

Розкажіть друзям:

comments powered by HyperComments
Пошук по сайту


Реклама