Головна / Значення імен / Свята в Україні

Адам | Значення імені АДАМ | Іменини, день Ангела Адама
Що означає ім'я АДАМ

Буквальний переклад з давньоєврейської - "із червоної глини" (земля, з якої, по біблійному сказанню, була створений перша людина).

Цим ім'ям нарікають людей у багатьох країнах.

У раннім дитинстві наречені цим ім'ям хворобливі, ранимі. Не схожі ні на батька, ні на матір. Дуже емоційні, уперті, наполегливі, можуть збрехати. У них багато друзів. Нервова система дуже нестійка. Займаються спортом: футболом, гімнастикою. Деякі Адами, народжені взимку, можуть стати спортсменами високого класу, завдяки своїй наполегливості й навіть упертості домагаються великих результатів. У зрілих літах характер трохи міняється, стає більше спокійним.

Працюють спортивними тренерами, у сільському господарстві - агрономами, ветеринарами; серед них є програмісти й конструктори, кулінари й художники, священики й письменники. У шлюбі їм не дуже щастить, хоча самі вони - гарні батьки сімейства. Складні відносини встановлюються між дружиною й матір'ю Адама: у них повна несумісність. Люблять тварин, природу, часто виїжджають на відпочинок у ліс. Ревниві й уперті, дружинам даремно намагатися командувати ними. Домагаються в житті багато чого завдяки терпінню.

"Зимові" талановиті, з них виходять художники й музиканти. Не люблять багато говорити, воліють діяти, і це сприяє життєвому успіху. "Осінні" - дуже розважливі, але поступливі й не поспішають із висновками.

Адами - не кар'єристи, ідуть до мети важким шляхом. Завжди обмірковують свої слова, не рубають із плеча. Не люблять їздити у відрядження, обачно вибирають собі роботу. У шлюбі щасливі. Не гребують ніякої домашньої роботи. Через свій захопливий характер довго не женяться.

Підходять для шлюбу:

Антоніна, Богдана, Вета, Єва, Мірра, Нонна, Олеся, Поліна, Ельза, Ярослава.

Менш підходять:

Ада, Белла, Варвара, Гелла, Данута, Домініка, Леся, Михайлина, Моніка, Софія.

Іменини, день Ангела Адама:


27 січня, 24 грудня.

Видатні або відомі люди на ім'я Адам:

Адам
 
Адам Сміт
 
Адам Міцкевич
 
Адам Cендлер
 
Адам Левін
 
Адам Ламберт
 

Розкажіть друзям:

comments powered by HyperComments
Пошук по сайту


Реклама