Головна / Значення імен / Свята в Україні

Георгій | Значення імені ГЕОРГІЙ | Іменини, день Ангела Георгія
Що означає ім'я ГЕОРГІЙ

Ім'я походить від давньогрецького слова "георгос", що означає "хлібороб".

У дитячому віці Георгій тримається трохи осторонь від своїх однолітків, але не в такому ступені, щоб це сприймалося ними як зарозумілість. Георгій не доходить до риси, після якої наступає протиставлення своїм товаришам.

Уміє вислухувати свого співрозмовника, йому можна довіритися в лоскітливій ситуації. Може зберегти чужу таємницю. Здатний добре викладати свої думки в писемній формі. У будь-якій роботі дуже ретельно й серйозно ставиться до дорученої справи. У незнайомому суспільстві тримається відокремлено, а серед свого кола може й розговоритися над міру. У цілому до людей - доброзичливий. Зла довго не пам'ятає й відносинам з тими, хто його недолюблює, намагається додати іронічний характер.

З жінками Георгій нерішучий, але сімейне життя складається, як правило, щасливо. Єдине, що він не здатний перенести - це обман. Георгій любить веселі компанії й вечірки. Випивши, стає замисленим. Любить гуляти з дітьми й дружиною.

Підходять для шлюбу:

Варвара, Віра, Галина, Наталя, Ніна, Світлана

Менш підходять:

Вікторія, Катерина, Інна, Лідія .

Іменини, день Ангела Георгія:

21 січня; 6 березня; 17 квітня, 20 квітня; 2 травня, 6 травня, 26 травня; 8 червня, 27 червня; 10 липня; 16 листопада; 9 грудня

Видатні або відомі люди на ім'я Георгій:

Георгій Нарбут
 
Георгій Майборода
 
Георгій Почепцов
 
Георгій Філіпчук
 
Георгій Касьянов
 
Георгій Ґонґадзе
 

Розкажіть друзям:

comments powered by HyperComments
Пошук по сайту


Реклама