Головна / Значення імен / Свята в Україні

Василь | Значення імені ВАСИЛЬ | Іменини, день Ангела Василя
Що означає ім'я ВАСИЛЬ

Ім'я походить від давньогрецького слова, яке означає "царський, царствений".

Василь у дитинстві дуже любить возитися зі звіринками й пташками, ніколи не скривдить беззахисну істоту. Вася - мазунчик бабусь і дідусів. Йому постійно необхідно перебувати в товаристві однолітків. Спілкування із друзями у Василя на першому місці.

Він може вступити в конфлікт із дружиною, щоб не допустити обмеження інтересів товариша. Василеві подобається його робота, але він не буде прагнути до першості у своїй справі, щоб не зачепити честолюбні помисли своїх друзів. Одна з небагатьох негативних якостей Василя - це пристрасть до спиртного. На роботі це захоплення йому прощається, тому що він сумлінно ставиться до своїх обов'язків і має гарні професійні якості. Василь любить футбол і хокей, але сам не грає, а воліє похворіти на трибуні в компанії друзів.

У відносинах з жінками Василь прагне продемонструвати лицарські якості, і йому приємно, якщо його прагнення будуть помічені. Василь - людина обов'язку. У нього навіть думок не буде про розлучення, якщо виявиться, що в дружини не надто приємний характер або вона погана господарка. Василь безмовно прийме всі побутові незручності й не стане нарікати на свою долю.

Народження дитини для Василя - величезна подія. Він відчуває до своїх дітей найдужчі почуття, у чомусь порівнянні з материнськими. У Василя не буває проблем у відносинах з тестем, а от до тещі від носиться з побоюванням.

Підходять для шлюбу:

Маргарита, Олеся, Юлія, Ганна.

Менш підходять:

Лідія, Інна, Катерина, Любов, Олена.

Іменини, день Ангела Василя:

14 січня; 12 лютого; 13 березня, 17 березня, 20 березня; 4 квітня, 8 квітня, 25 квітня; 9 травня, 12 травня; 21 червня, 23 червня; 16 липня, 28 липня; 15 серпня, 24 серпня

Видатні або відомі люди на ім'я Василь:

Василь Стефаник
 
Василь Симоненко
 
Василь Стус
 
Василь Зінкевич
 
Василь Шкляр
 
Василь Вірастюк
 

Розкажіть друзям:

comments powered by HyperComments
Пошук по сайту


Реклама