Головна / Значення імен / Свята в Україні

Анжела | Значення імені АНЖЕЛА | Іменини, день Ангела Анжели
Що означає ім'я АНЖЕЛА

Похідне від Анжеліки: ангельська .

Анжела в родині найчастіше не єдина, але остання дитина.

Доросла Анжела, як правило, приваблива й навіть чарівна жінка. Тільки сама вона не робить ставку на красу й не прагне підкреслити її. У неї в пошані інші цінності: розум, знання, успіх у професійній сфері. Отут вона намагається себе показати. Це сильна, себелюбна особистість, що вміє домагатися свого. Анжела для багатьох чоловіків залишається назавжди нерозгаданою таємницею. Коли всі будуть сміятися її вдалому жарту, вона відреагує лише посмішкою. Не відмовиться провести вечір у колі співробітників, але буде поводитися не так, як всі, і напевно не зверне ніякої уваги на найцікавішого серед чоловіків.

Чоловік, що зважився на двозначні розмови, умить відчує, як між ним і завжди привітною Анжелою раптом виросла стіна. Але Анжела стане зовсім іншою, коли зустріне того, хто відповідає її ідеалу. У шлюбі вона розмерзнеться, стане надзвичайно відвертою, буде посвячувати чоловіка в найтонші нюанси своїх переживань.

Однак духовна черствість чоловіка, брутальність, постійна байдужість до того, чим живе Анжела, можуть надовго змусити її замкнутись. Миколаївна – більш емоційна, Володимирівна - розважлива й уперта, Борисівна- здатна співчувати й співпереживати.

Підходять для шлюбу:

Володимир, Віктор, Олексій, Валентин.

Менш підходять:

Ігор, Дмитро, Анатолій, Владислав.

Іменини, день Ангела Анжели:

4 січня

Видатні або відомі люди на ім'я Анжела:

Анжела Ленсбері
 
Анжела Девіс
 
Анжела Бассетт
 

Розкажіть друзям:

comments powered by HyperComments
Пошук по сайту


Реклама