Головна / Значення імен / Свята в Україні

Веста | Значення імені ВЕСТА | Іменини, день Ангела Вести
Що означає ім'я ВЕСТА

У давньоримській міфології Веста - дочка Сатурна, покровителька домівки.

Прагнення командувати всіма й усюди проявляється в цих жінок з дитинства. Маленька Веста неодмінно домагається свого, за всяку ціну змусить батьків виконати її бажання, може й істерику закотити в магазині, якщо їй не куплять іграшку.

Схожа скоріше на батька й прив'язана до нього більше, ніж до матері (цікаво, що в "зимової" Вести характер материнський, а у всіх інших - батьківський). "Зимова" Веста товариська, вона любить гучне товариство й не переносить самітності, "літня", навпроти, соромлива, нерішуча й трохи замкнута. Проте в тієї й іншої багато друзів, вони добрі, не заздрі, ніколи не відмовляться допомогти іншому. Правда, вони трохи неспритні й, допомагаючи, часто тільки заважають.

Жінки з таким ім'ям зовні привабливі й звертають на себе увагу чоловіків, одягаються вони яскраво, помітно. Вести не позбавлені талантів: багато хто з них непогано малюють, танцюють, пишуть вірші.

У родині ці жінки верховодять, і чоловікам їх доводитися миритися із цією обставиною. Господарки вони непогані, дружини - уважні, і матері - турботливі. На жаль, в "осінніх" Вест - слабкі легені, провесною й восени хвороба дає про себе знати.

Підходять для шлюбу:

Володимир, Михайло, Едуард, Ігор, Максим, Андрій, Петро, Станіслав, Віктор, Олег, Степан, Наум або Ярослав.

Менш підходять:

Родіон, Микола, Гаврило, Донат, Григорій, Леонід, Модест.

Іменини, день Ангела Вести:

Вибачте, але інформації про дату іменин Вести немає.

Розкажіть друзям:

comments powered by HyperComments
Пошук по сайту


Реклама